Expression of ideas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Expression of ideas

Πρώτα βήματα στη δημιουργία ενός χώρου έκφρασης ιδεών.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Ώρα
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας
Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 12:11 am by Admin

» τι ειναι αγαπη;;;
Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 12:07 am by vicky

» Σχολική ζωή
Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 11:45 pm by Admin

» Ρώτα κάτι τον επόμενο...
Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 11:44 pm by Admin

» Παρατηρήσεις
Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 11:39 pm by Admin

» Συμφωνία για Γκουαντάναμο
Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 11:38 pm by Admin

» Μιμίδια
Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 11:33 pm by Admin

» ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ!
Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 10:14 pm by vicky

» Εναλλακτικός σιδηρόδρομος
Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 6:20 pm by Admin

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Top posters
Admin
Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας I_vote_lcapΧαρακτηρίστε τον εαυτό σας I_voting_barΧαρακτηρίστε τον εαυτό σας I_vote_rcap 
Crookshanks
Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας I_vote_lcapΧαρακτηρίστε τον εαυτό σας I_voting_barΧαρακτηρίστε τον εαυτό σας I_vote_rcap 
vicky
Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας I_vote_lcapΧαρακτηρίστε τον εαυτό σας I_voting_barΧαρακτηρίστε τον εαυτό σας I_vote_rcap 
maraki93
Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας I_vote_lcapΧαρακτηρίστε τον εαυτό σας I_voting_barΧαρακτηρίστε τον εαυτό σας I_vote_rcap 
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 135
Join date : 2009-06-02
Location : Αθήνα, Ελλάδα

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeFri Jun 05, 2009 11:28 pm

Αν θα έπρεπε να χαρακτηρίσετε τον εαυτό σας μέσα σε λίγες γραμμές, τί θα γράφατε;
Back to top Go down
https://expression.forumgreek.com
Crookshanks

Crookshanks


Posts : 67
Join date : 2009-06-04
Location : Crete, Greece

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeSat Jun 06, 2009 11:28 pm

Εγώ. Μοναδικός. Μπερδεμένος, από πολλές απόψεις. Ανήσυχος. Ονειροπόλος. Ιδεαλιστής. Εσωστρεφής. Secular humanist. Φιλομαθής. Καχύποπτος. Πεισματάρης. Με πολλές απαιτήσεις. Αφελής.
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 135
Join date : 2009-06-02
Location : Αθήνα, Ελλάδα

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeSat Jun 06, 2009 11:51 pm

Έλα μωρέ... Sad
Θα νομίζουν ότι σε αντιγράφω. Τέλος πάντων. Αν εξαιρέσεις τα παρακάτω γνωρίσματα:
Quote :
Μπερδεμένος, από πολλές απόψεις, Αφελής.
και προσθέσεις τα επόμενα:
νευρική, καυστική, εγωίστρια και περίεργη (όχι σε συσχετισμό με τους άλλους Razz ) προκύπτω εγώ. Very Happy
Back to top Go down
https://expression.forumgreek.com
maraki93

maraki93


Posts : 13
Join date : 2009-06-02
Location : Ελλάδα

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeSun Jun 07, 2009 11:41 pm

Χμ...Λοιπόν...
Ευγενική,ειλικρινής,ντροπαλή,απαισιόδοξη,πεισματάρα,ισχυρογνώμων,καλοπροαίρετη,αφελής,σοβαρή,αγχώδης,μετριόφρων.Αυτά. Very Happy Razz
Back to top Go down
vicky

vicky


Posts : 60
Join date : 2009-06-04
Age : 31
Location : οπου γη και πατρις!

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 6:34 pm

για οτι θα αναφερθει παρακατω δεν δεχομαι κανενος ειδους σχολιασμο! Razz
ειμαι ευαισθητη,πεισματαρα,πιστη στους φιλους(ειμαι ικανη να παιξω ξυλο για φιλο),ιδιαιτερα συναισθηματικη,υπερβολικα ρομαντικη(αχ!τι μιλαω ειχε χθες και πανσεληνο),καχυποπτη(ειμαι ικανη να αλλαξω δρομο αν αντιληφθω οτι καποιος με κοιταει περιεργα),αποφασιστικη,υπευθυνη,στηριζω τους αλλους,δεν ειμαι τοσο σκληρη οσο δειχνω,αυτο ειναι μια ασπιδα για να κρυψω τις αδυναμιες μου και να προστατευσω τον εαυτο μου απο το να πληγωθει,πληγωνομαι ευκολα,ειμαι προστατευτικη προς τους αλλους αλλα για να πω την αληθεια μου αρεσει να με προστατευουν ασχετα αν δηλωνω οτι δεν τους εχω αναγκη,ονειροπολα,φιλεσπλαχνη,ξεροκεφαλη(μου το εχουν πει και προσφατα),μετριοφρων(ασχετα αν ψωνιζομαι διαρκως στην ουσια ειμαι)!εχω μια διαφορετικη προσσεγιση της αισθησης του χιουμορ(μερικοι εξαιτιας αυτου με θεωρουν καυστικη εως εκνευριστικη σωστα ΒασιλικηWink,εχω τρομερη αισθηση του δικαιου αν καποιος εχει δικιο θα τον υπερασπιστω και ας τα βαλλω και με ολοκληρη λεγεωνα!ειμαι περηφανη με την καλη εννοια αν και το στυλακι μου προδιαθετει τους αλλους οτι ειμαι σνομπ,απομακρη και σκυλα,πραγμα που δεν ισχυει!ειμαι απολυτη στις αποψεις μου,ειμαι αντιδραστικη δηλαδη μονο και μονο απο αντιδραση μπορω να υπερασπιζομαι κατι μεχρι τελικης πτωσεως,οποιος πει κατι αρνητικο για την οικογενεια μου ή τους φιλους μου(τους ξεχωριστους παντα) τον εχει παρει αυτοματα ο διαολος!ειμαι ειρωνικη,δεν θα πω ευκολα καλη κουβεντα αλλα οταν την πω θα την εννοω,ειμαι δημιουργικη και τελος τρομερα αγχωδης!αυτα τα ολιγα! Razz
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 135
Join date : 2009-06-02
Location : Αθήνα, Ελλάδα

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 6:44 pm

Quote :
για οτι θα αναφερθει παρακατω δεν δεχομαι κανενος ειδους σχολιασμο!
ειμαι ευαισθητη,πεισματαρα,πιστη στους φιλους(ειμαι ικανη να παιξω ξυλο για φιλο),ιδιαιτερα συναισθηματικη,υπερβολικα ρομαντικη(αχ!τι μιλαω ειχε χθες και πανσεληνο),καχυποπτη(ειμαι ικανη να αλλαξω δρομο αν αντιληφθω οτι καποιος με κοιταει περιεργα),αποφασιστικη,υπευθυνη,στηριζω τους αλλους,δεν ειμαι τοσο σκληρη οσο δειχνω,αυτο ειναι μια ασπιδα για να κρυψω τις αδυναμιες μου και να προστατευσω τον εαυτο μου απο το να πληγωθει,πληγωνομαι ευκολα,ειμαι προστατευτικη προς τους αλλους αλλα για να πω την αληθεια μου αρεσει να με προστατευουν ασχετα αν δηλωνω οτι δεν τους εχω αναγκη,ονειροπολα,φιλεσπλαχνη,ξεροκεφαλη(μου το εχουν πει και προσφατα),μετριοφρων(ασχετα αν ψωνιζομαι διαρκως στην ουσια ειμαι)!εχω μια διαφορετικη προσσεγιση της αισθησης του χιουμορ(μερικοι εξαιτιας αυτου με θεωρουν καυστικη εως εκνευριστικη σωστα Βασιλικη,εχω τρομερη αισθηση του δικαιου αν καποιος εχει δικιο θα τον υπερασπιστω και ας τα βαλλω και με ολοκληρη λεγεωνα!ειμαι περηφανη με την καλη εννοια αν και το στυλακι μου προδιαθετει τους αλλους οτι ειμαι σνομπ,απομακρη και σκυλα,πραγμα που δεν ισχυει!ειμαι απολυτη στις αποψεις μου,ειμαι αντιδραστικη δηλαδη μονο και μονο απο αντιδραση μπορω να υπερασπιζομαι κατι μεχρι τελικης πτωσεως,οποιος πει κατι αρνητικο για την οικογενεια μου ή τους φιλους μου(τους ξεχωριστους παντα) τον εχει παρει αυτοματα ο διαολος!ειμαι ειρωνικη,δεν θα πω ευκολα καλη κουβεντα αλλα οταν την πω θα την εννοω,ειμαι δημιουργικη και τελος τρομερα αγχωδης!αυτα τα ολιγα!
geek geek :
Quote :
Αν θα έπρεπε να χαρακτηρίσετε τον εαυτό σας μέσα σε λίγες γραμμές, τί θα γράφατε;
lol! lol! lol! affraid Razz
Back to top Go down
https://expression.forumgreek.com
vicky

vicky


Posts : 60
Join date : 2009-06-04
Age : 31
Location : οπου γη και πατρις!

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 7:01 pm

εγραψα οσα πιο λιγα μπορουσα! Razz τι να κανω που παρουσιαζω ενδιαφερον ως προσωπικοτητα; Razz εχω κι αλλα να πω αλλα θα τα πω στην πορεια! Razz
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 135
Join date : 2009-06-02
Location : Αθήνα, Ελλάδα

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 7:06 pm

Αυτοαποκαλείσαι και μετριόφρων...
Πρόσθεσε και συνειδητοποιημένη. lol! Razz
Back to top Go down
https://expression.forumgreek.com
vicky

vicky


Posts : 60
Join date : 2009-06-04
Age : 31
Location : οπου γη και πατρις!

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 7:15 pm

οχι δεν ειμαι! Razz
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 135
Join date : 2009-06-02
Location : Αθήνα, Ελλάδα

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 7:48 pm

Τίποτα από τα δύο. Very Happy Razz
Back to top Go down
https://expression.forumgreek.com
vicky

vicky


Posts : 60
Join date : 2009-06-04
Age : 31
Location : οπου γη και πατρις!

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 8:27 pm

αφου το λες κι εσυ! Razz
Back to top Go down
Crookshanks

Crookshanks


Posts : 67
Join date : 2009-06-04
Location : Crete, Greece

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 11:12 pm

Quote :
ειμαι ικανη να αλλαξω δρομο αν αντιληφθω οτι καποιος με κοιταει περιεργα

Όταν λες περίεργα, τί ακριβώς εννοείς; Γιατί εγώ κοιτάω περίεργα τους ανθρώπους που με κοιτάνε στο δρόμο:P. Δε μου αρέσει να με κοιτάνε άγνωστοι:P. Εσύ βέβαια δεν είσαι εντελώς άγνωστη, αλλά τέλος πάντων, δε θα σε γνώριζα (αν σε έβλεπα στο δρόμο, το πιθανότερο θα ήταν να σκεφτώ "Χμ... Γνωστή μου φαίνεται αυτή... Μπα, θα μοιάζει μα κάποια από την τιβι.":P).
Back to top Go down
vicky

vicky


Posts : 60
Join date : 2009-06-04
Age : 31
Location : οπου γη και πατρις!

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 11:42 pm

Crookshanks wrote:
Quote :
ειμαι ικανη να αλλαξω δρομο αν αντιληφθω οτι καποιος με κοιταει περιεργα

Όταν λες περίεργα, τί ακριβώς εννοείς; Γιατί εγώ κοιτάω περίεργα τους ανθρώπους που με κοιτάνε στο δρόμοRazz. Δε μου αρέσει να με κοιτάνε άγνωστοιRazz. Εσύ βέβαια δεν είσαι εντελώς άγνωστη, αλλά τέλος πάντων, δε θα σε γνώριζα (αν σε έβλεπα στο δρόμο, το πιθανότερο θα ήταν να σκεφτώ "Χμ... Γνωστή μου φαίνεται αυτή... Μπα, θα μοιάζει μα κάποια από την τιβι."Razz).
δεν εννοω αυτο και εγω κοιταω τους αλλους στο δρομο!Για παραδειγμα μια φορα πηγαινα στο σπιτι μιας φιλης και ηταν ενας μπροστα μου που καθε λιγο και λιγακι γυρνουσε και με κοιτουσε(αγνωστος σε εμενα) μου φαινονταν και λιγο μαστουρα!λεω κι εγω εκεινη την ωρα απο μεσα μου ετσι εισαι και μπαστακωθηκα σε μια γωνια με κοσμο μεχρι να φυγει και να συνεχισω ανενοχλητη το δρομο μου!Γενικως μου εχουν συμβει πολλα περιεργα πραγματα και εχω πονηρευτει πολυ!Μια αλλη φορα πηγαινα στο φροντιστηριο και ενας γερος στο δρομο μου ειπε οτι εχει μια γκαρσονιερα επειδη τον ειχα ξαναδει πως κοιταει τις γυναικες και τις κοπελες του εριξα ενα αγριο βλεμμα και σηκωθηκα και εφυγα!μου εχουν τυχει κι αλλα!αλλα σαν ανθρωπος οταν μυριστω κατι υποπτω φευγω δεν περιμενω να με βρει το κακο!βεβαια ποτε μην λες ποτε δεν ξερεις τι μας ξημερωνει αυριο!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 135
Join date : 2009-06-02
Location : Αθήνα, Ελλάδα

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 11:42 pm

lol! lol! lol! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Razz
Ο παππούς επιχείρησε να αποπλανήσει τη Βίκυ! lol! lol! bounce Very Happy Razz
Back to top Go down
https://expression.forumgreek.com
vicky

vicky


Posts : 60
Join date : 2009-06-04
Age : 31
Location : οπου γη και πατρις!

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 12:08 am

Admin wrote:
lol! lol! lol! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Razz
Ο παππούς επιχείρησε να αποπλανήσει τη Βίκυ! lol! lol! bounce Very Happy Razz
ασε ρε τον εριχνα και ενα κεφαλι! Razz
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 135
Join date : 2009-06-02
Location : Αθήνα, Ελλάδα

Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Empty
PostSubject: Re: Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας   Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 12:11 am

Ε και; Έχασες την ευκαιρία της ζωής σου... lol! Razz
Bγαίνω για να συνεχίσω το διάβασμα. Razz
Back to top Go down
https://expression.forumgreek.com
 
Χαρακτηρίστε τον εαυτό σας
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Expression of ideas :: Χαλαρή κουβέντα-
Jump to: